Poradna - Péče o tělo

Připravujeme pro Vás znovuotevření poradny. Chcete-li se zapojit do odpovědí a zviditelnit se, kontaktujte nás zde.

Odpovědi v poradně budou označeny profilem a kontaktem na odpovídajícího. Na profilu bude přehledně uvedeno zaměření, specializace, pozitivní reference z poradny, kontaktní údaje atd. Profil bude možné upravovat a později z něj bude možné vytvořit profesní web.

Bude jen na Vás do kolika odpovědí v poradně se zapojíte. Vytvoření profilu Vás k ničemu nezavazuje. Hledáme primárne specialisty v oborech: Nutriční specialista, Fitness trenér, Lékař, Psycholog, Psychiatr, Kosmetička.

Léky a nealko pivo

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,užívám Godasal 100,mohu na něj pít nealkoholické pivo.Na etiketě je uvedeno,že obsahuje max. 0,5% alkoholu. Děkuji za odpověď.

Silná bolest bradavek

Ahoj .. mám hodně silnou bolest bradavek a hodně naběhlá prsa. Nevíte čím to může být? (Men. dost nepravidelná). Moc děkuju za každou odpověď , už nevím co mám dělat a k doktorovi ...

Růst vlasů po jizvě

Dobrý den, zhruba před rokem či rokem a půl jsem si byl nechat na chirurgii vyřezat znaménko, které jsem měl na zadní části hlavy, kde rostou vlasy. Okolí znaménka se vyholilo, ab ...

Tvrdé paty

Vždy v létě, když nosím pantofle, mi tvrdnou paty a pak nevím co s tím dělat a na pedikúru se mi stále chodit nechce. Co pomáhá?
Celkem záznamů 4